2017 m. vasario 1 d., trečiadienis

Go. Live.

Žmonės turi neįtikėtinai daug energijos absoliučiai nesuprantamiems dalykams. Kaip pavyzdžiui valandų valandas feisbuke diskutuoti apie dalykus, kurie jų nė kiek neliečia, o dar baisiau, kad diskutuojama apie tai, apie ką visiškai neišmanoma! Ir čia itin dažnas atvejis. Arba rašinėti neapykantos pilnus rašinėlius Agnėms ir Užkalniams į PM. WHY??? Kas negerai su žmonėm... Nu blem, kad ir kaip aš kažko nemėgčiau, niekada nesugalvočiau žmogui rašyti laiškų apie tai, koks jis man nefainas. Yra tikrai daug žymių žmonių, kuriuos pamačius sustoja skrandis, bet kam tai rūpi?

Bet čia turbūt mūsų visuomenės variklis - nekęsti, šaipytis ir džiūgauti dėl kito nelaimės. Aš nuoširdžiai nebegaliu įsijungti televizoriaus, nes tai ką rodo, yra tikrai makabriška... Nesu jautruolė (believe me) , bet čia jau peržengtos visos ribos... Padugnės, alkoholikai, vagys ir visi kiti gyviai yra tv žvaigždės, kurios turi geriausią eterio laiką. Nesuvokiama.Vienas dalykas yra, kad televizija rodo mėšlą - kartais televizijos yra vargšės ir neturi šansų sudaryti normalaus tinklelio, bet tikiu, kad šuo ne čia pakastas.  Kita medalio pusė yra ta, jog paklausa formuoja paklausą. Visi žino Tv Pagalbos ir Farų reitingus...... Bet kodėl žmonės tai žiūri? Rimtai? Faina? Įdomu? Ar tikimasi kaimynus pamatyt? Čia rimtai po darbo grįžę žmonės įsijungia teliką tam, kad pažiūrėtų į išmatose išsivoliojusių bomžų muštynes? 

Aš nesistebiu, kad mokyklose vaikai tyčiojasi vieni iš kitų, kad žmonės žudosi ir emigruoja. Juk pas mus normalu yra viešai koliotis, muštis, keiktis ir dar tai pafilmuoti..


Čia gal rimtai  skamba kaip piktos pensininkės nuožmi prakalba, bet tikrai bijau įsijungt tv, kai šalia yra mano pirmokas brolis, nes aš nenoriu , kad jis tai matytų. Tą visą purvą ir bjaurastį, kurios ir taip užtenka kur bepasisuksi. Ir niekas nesako, kad reikia šikti vaivorykštėmis. Tiesiog... Gyvenimas trumpas, tad kartais geriau išjungti piktą feisbuką, šlykščią televiziją ir eiti pasivaikščioti, paskaityti arba išmokti kažką naujo. Go. Live.

1 komentaras:

Shuo rašė...

hmm... ne vien TV yra mėšlas :) mėšlas ir mūsų žiniasklaida. vis dar rašai... cool :)