2017 m. lapkričio 19 d., sekmadienis

Be (With) Yourself

Dienos trumpėja neįtikėtinais tempais. O aš šuoliuoju iš darbo į darbą. Pusė metų vienur... O dabar jau visiškai pakeičiau sritį ir stebėsiu kas iš to man gausis. Žmonės sako, kad jei kažko labai nori ir stengiesi, tada tau pavyksta. Bet jie sako daug dalykų ir jie tikrai nebūtinai būna tiesa. 

Nuolat ieškau. Bandau savyje rasti kažką, kas džiugintų, vestų į priekį ir skatintų kasdien linkėti gero kitiems ir sau. Ieškau savyje to gero žmogaus, kuris gali ir nori dalintis, kuris yra geras draugas ir bendražygis. Noriu būti tuo, kuris gali bet kam paimti už rankos ir padėti rasti sprendimus ir įkvėpimo keistis, siekti ir augti. 

Man išeinant iš pastarojo darbo žmonės  sakė, kad buvau labai pozityvus ir džiaugsmingas komandos narys. Aš stengiausi. Nieko nekainuoja šypsotis ir pasiūlyti savo pagalbą. Nieko nekainuoja būti maloniam ir draugiškam. Labai lengva ir gera yra dalintis gerais dalykais ir teigiamomis patirtimis. Aš visada tikiu, kad kaip šauksi, taip atsilieps. Gal ne iš pirmo karto, bet iš dešimto - tikrai.


Laukiu vasaros.

Komentarų nėra: