Jei darbas tikrai taip puošia žmogų, kaip manė mūsų senoliai, tai aš daili kaip niekad. Kaip išeini iš namų 12 dienos, taip grįžti 11 vakaro. Skaudančiom kojom, maudžiančia galva ir nenumaldomu įpročiu sveikintis su kiekvienu. Pilnas etatas tai ne zuikių dainos. Pavargsti. O minimalus atlyginimas - kačiukų ašaros. Jeigu reliai. Nauda tokia, kad imi vertinti kitų darbą ir pajunti ką reiškia užsidirbti tą prakeiktą litą, už kurį nuėjus į parduotuvę nelabai ką nuperki. Pim pirim. Anyway. Life's Good.
Rodomi pranešimai su žymėmis smagumynai. Rodyti visus pranešimus
Rodomi pranešimai su žymėmis smagumynai. Rodyti visus pranešimus
2011 m. liepos 15 d., penktadienis
Beauty
Jei darbas tikrai taip puošia žmogų, kaip manė mūsų senoliai, tai aš daili kaip niekad. Kaip išeini iš namų 12 dienos, taip grįžti 11 vakaro. Skaudančiom kojom, maudžiančia galva ir nenumaldomu įpročiu sveikintis su kiekvienu. Pilnas etatas tai ne zuikių dainos. Pavargsti. O minimalus atlyginimas - kačiukų ašaros. Jeigu reliai. Nauda tokia, kad imi vertinti kitų darbą ir pajunti ką reiškia užsidirbti tą prakeiktą litą, už kurį nuėjus į parduotuvę nelabai ką nuperki. Pim pirim. Anyway. Life's Good.
2011 m. birželio 10 d., penktadienis
Don't Look Back In Anger
Kiekvienas sutiktas, pažinotas, mylėtas žmogus kažką davė. Kažką daviau jam. Prieraišumas, dėmesys, švelnumas, gyvenimiškos pamokos. Būna su tais žmonėmis visaip - gerai ir blogai. Ir nuostabiai smagu kartais. Ir graudu. Bet gerai, kad jie buvo/yra/bus. Puiku, kad paliko gyvenime žymę. Ar randą. Iš klaidų mokomės, o geri prisiminimai padeda ramiau užmigt, kai naktys tamsios ir ilgos. Bet kaip čia būna, kad taip staiga taip labai prisiriši. Pamiršti visus atsargumo pažadus. Visus kabliukus ir visas kabutes. Barjerus. Tvoras. Džiaugiesi kaip mažas vaikas, nes dabar yra gerai. Tik baisu, kad viskas, kas gerai, turi pabaigą. Bet kas tos pabaigos neturi? :)
žymės:
atradimai,
deja vu,
full of fun,
katinai,
meilumynai,
nemiga,
out of control,
smagumynai
2011 m. balandžio 14 d., ketvirtadienis
100 pavasarių
O man, kur pažiūriu, visur pavasariai - kiekvienoj kišenėj pavasarių 100. Maži dalykai kartais teikia dideliai daug džiugumo. Naktinės diskusijos pakelia ūpą, o "labankt" auštant čiulbantiems paukščiams, jau lyg ir kasdienybė... Filmas po filmo. Žalingi įpročiai. Žodžiu, gyvenam gerai.
2009 m. balandžio 26 d., sekmadienis
Smaaaaaaagumėlis!
Jo. Vienareikšmiškai. Tokių tūsų mūsų gyvenime turėtų būti gerokai daug daugiau. Ačiū Pofka! Buvo visko, ko tik reikėjo... ;D.
Detalių nerašysiu, nėr čia ko. Kas buvo, tas žino... :DD Tik keletas pastebėjimų....
Kažkodėl kartais, po tam tikro alkoholio kiekio, viskas pasidaro velniškai juokinga. Bet juoktis sveika! :D
O žaisti kvadratą pasiėmus raguolį - nelabai...
Žaidimo kamuoliukai gali kompensuoti kai kuriuos (tam tikrus, dvejopus) trūkumus.
Permirkti kubilo vandeniu visiškai nereikia lipti į kubilą...
Daugiausiai pošlų anekdotų yra apie blondines.
.
Miegojau kokias 3 valandas. Ir užtenka! :D Bet nuotaika puiki. Oras gražus, šilta, smagu, galvos neskauda, netroškina, viskas savo vietose.... :DD
.
O ir šiaip. Love&Peace in the air :DD
.
"Aš nuoru šventę švęst! Aš nuoru....."
Užsisakykite:
Pranešimai (Atom)