Kalėdos. Vėl. Kad ir kaip nelaukiu, bet jos visada mane užklumpa iš pasalų. Pritykina ir suleidžia dantis kaklan. Nežinau kodėl, bet šita šventė man atrodo tokia ganėtinai apsimetėliška. Sudaiktinta, sukomercinta ir išsikvėpus. Vis mažiau stebuklo širdy ir viena raukšle kaktoj daugiau galvojant, kaip čia dar nupirkt ką nors tam, tam ir tam. Smagu duoti. Malonu gauti. Bet norėtųsi, kad tai plauktų iš širdies, o ne dėl to, kad reikia. Ir žodžio reikia nemėgstu....2010 m. gruodžio 24 d., penktadienis
War Is Over
Kalėdos. Vėl. Kad ir kaip nelaukiu, bet jos visada mane užklumpa iš pasalų. Pritykina ir suleidžia dantis kaklan. Nežinau kodėl, bet šita šventė man atrodo tokia ganėtinai apsimetėliška. Sudaiktinta, sukomercinta ir išsikvėpus. Vis mažiau stebuklo širdy ir viena raukšle kaktoj daugiau galvojant, kaip čia dar nupirkt ką nors tam, tam ir tam. Smagu duoti. Malonu gauti. Bet norėtųsi, kad tai plauktų iš širdies, o ne dėl to, kad reikia. Ir žodžio reikia nemėgstu....2009 m. gruodžio 13 d., sekmadienis
Flashback
2009 m. balandžio 12 d., sekmadienis
Easter Bunny
Nežinau kodėl, bet Velykos man yra pati nemieliausia šventė po visų komercinių ir jau gerokai nuvalkiotų Valentino dienų ir helouvynų... Gal dėl prievartinio ėjimo į bažnyčią? Košmaras kažkoks... Dvi valandas prastypsot tam šaldytuve tarp diedukų ir bobučių (kurie, kaip pastebėjau, prausiasi vidutiniškai turbūt kokį 1 kartą per metus)... Žodžiu. Ir argumentas "Tradicija!" manęs visiškai neįtikino...2009 m. kovo 22 d., sekmadienis
In The Moon
Taigi štai. Kuo oras pavasariškesnis, ne tik, kad į mokyklą žygiuot pasidaro baisi kankynė, bet ir miegoti man darosi vis sunkiau ir sunkiau... Net nežinau kas tiksliai mane kankina. Nežinau kaip paaiškint net sau. Bet kankina! Pavasarinis liūdesys ir ilgesys... Matyt. 2009 m. kovo 14 d., šeštadienis
♥♥♥
2009 m. vasario 20 d., penktadienis
Patriotas
2008 m. gruodžio 14 d., sekmadienis
Christmas in the air
Įkrėskit man ko nors! Ko nors krečiamo. Tinkamiausias dalykas, be abejo, būtų protas. Bet jo man niekada niekas neįkrečia. Nebent kokios uogienės arba košės... Kai pagalvoji, tai gyvenime visada viskas susiklosto taip, kad per gerai nebūtų. Jei turi idealią šeimą, tai gyveni miške. Jei turi porą veikiančių neuronų, tai nugnybta grožio. Tiek jau to... . O štai Megoje jau Kalėdos. Viskas žaliai raudona ir su lemputėm. Ir be abejo blyksi. Sklinda kalėdinės dainelės, vaikiūkščiai žaidžia su santaklausais... Man labai patinka blaškytis po parduotuves ieškant kokio otkutiūrinio skudurėlio... :P Na o kad aš auskarų, diržų ir tašių maniakė, tai nenuslėpsiu niekaip... Sunkiausias dalykas man - išrinkti padorią dovaną... Ir kiekvienas variantas atrodo prastesnis už kitą... Ir ima panika... Na bet ką jau padarysi :D . Nieko nespėju. Pyragas apsvilo. Visi užknisa ir aiškina gyvenimą. Imsiu kandžiotis...
2008 m. lapkričio 30 d., sekmadienis
2008 m. rugsėjo 15 d., pirmadienis
Taigi tokios tokelės
2008 m. rugpjūčio 29 d., penktadienis
Ople
Viskas. paskutinės dvi laisvos ir tingios dienos iki rugsėjo 1 teliko... Baisu. Negi aš ir susiraukšlėsiu kaip suvytus bulvė (na pasensiu) taip greit? Aš nesuvokiu, kaip čia taip atsitiko, kad po 4 mėnesių man 18... Ir iš viso... 2008 m. rugpjūčio 18 d., pirmadienis
Wasted Years
Prienai. Mano senelio tėviškė. Didelė jauki sodyba, apsupta pušyno, rugių laukų ir žalių pievų, nusitęsusių kiek akys užmato. Čia užaugo mano senelis, mano mama, kelios mano tetos, keli dėdės, o aš čia esu antrą kartą per beveik 18 metų. Ir savo senelį mačiau tik 1 kartą. Keista, kai suvoki, kad žmogaus jau 12 metų nėra, o tu viską atsimeni kaip šiandien...2008 m. liepos 27 d., sekmadienis
Fairytale Gone Bad
Pastarosios savaitės maratonas, prasidėjęs ketvirtadienį, šiandien pagaliau pasiekė pergalingą finišą. . . Jaučiuosi ne juokais pavargusi. Nuovargis geras. Aš laiminiga. Pabuvau su brangiais žmonėmis. . . Bet esu išsekusi (na kaip čia taip?). . . Nuo emocijų gausos, nuo prakalbėtų naktų, nuo bėgiojimo su šakutėm, puodukais, šaukštukais, lėkštikėm. . . Bet Draugai yra nuostabus dalykas. Geri giminaičiai - taip pat. . . Pečiai - raudoni kaip vėžys ir dilgčioja, oi dilgčioja. . . Dovaninė lavos lempa tingai spjaudo oranžinius burbulus, dovaninis vynuogių kvapo kremukas vilioja širšes kur kas puikiau nei kibiras medaus arba nei krūvelė šūduko muses. . . Ant lovos nepadoriai badydamos akis drybso neatsiverstos knygos. . . O kolonėlės jau kokį 25 kartą per pastarąją valandą plyšauja naują ir dar beprotiškai fantastišką šiandienos hitą Sunrise Avenue "Fairytale Gone Bad (Acoustic version)". . . Sėdžiu, cypauju kartu su tuo hot-blond suomiu ir gėriuosi, kadangi jo daina yra totaliai teisinga, matyt todėl ir privertė pamąstyt. . . Tikrai. . . Ir daina tikrai labai puiki. Bent jau akustinė versija. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .
. Nėra kvailesnio dalyko, nei priimti gyvenimą rimtai. Nejaugi?
2008 m. liepos 13 d., sekmadienis
R.I.P
Sunkus rytas. 07:00 žadintuvas. "Mamyte, gimdyk mane atgal. . ." Nenori? Ak, na ką gi. . . Ilgas ir mieguistas kelias iki Tytuvėnų. Šalta nuostabi senovinė bažnyčia. Ir pirmą kartą normaliai matoma senutėlė, nuo metų naštos jau miniatiūrinė, prosenelė. . . Su žalsvu plastmasiniu, stirksančiu ir styrančiu lietpalčiu. Kaip nykštukėlis. Gero, užmaršaus veido, gyvių, žibančių akių. . . Giminės. Daug giminių. Man patinka. Man įdomu kokios mano šaknys. . . Pusbroliai, tetos, dėdės, kai kurie manęs nematė 12 ir daugiau metų. . . Su vienais kalbėtis iš kart paprasta, o kitiems tik šypsaisi ir kartoji savo vardą 15 kartą. . . He he, dėdė liepė stot į orientalistiką, nes prakiš kažkur. . . :D O kitas dėdė pasirodo Romery istoriją dėstė. . . Uhu! 

