2009 m. rugpjūčio 8 d., šeštadienis

Queen of The Bongo

Darbinga dienelė buvo. Pirkau daugybę sąsiuvinių, feną, sesei džinsus, pampersus broliui... Ir palikau sesei gerą įspūdį. Su manim sveikinasi gražūs bičai ir kabina pardavėjai.. :D Hehe.
O paskui turėjau ūpo ir pagamaninau itališkus pietus. Kaip smagu gamint! Tik kad indai patys neišsiplauna.....
.
Šiaip man su tėvais gyvent yra labai gerai. Smagu, jauku ir visa kita... Džiunglių karaliai... ;DD Na bet po galais, tas atsiskaitinėjimas ir zvygimas "Brangi mama, noriu eit į Onutės gimtadienį... tikrai noriu...". Ajai. Užknisa. Ir nežinau kaip čia prisimeilinti ir paprašyt, kad leistų daryt Woodstock paminėjimą. Jau matau nepatiklią miną ir tiriamą žvilgsį... :D Mielai šiandien pasitūsinčiau. Buvo 2 puikios galimybės... Bet. Na tiek to... Einu pašveisiu ką nors...:D
.
Kas man iš tos laimės
Ir iš tos garbės
Jei aš vienas džiaugsiuos
O šimtai liūdės

2009 m. rugpjūčio 7 d., penktadienis

I'm a soldier

Gražūs sapnai kelia nuotaiką. Blogi sapnai ją gadina. O ką daro keisti sapnai?
.
Miegojau 12 valandų. Maždaug. Turiu pasakyti, kad pagaliau nebejaučiu to žudančio miego stygiaus. Pabudau jau saulei spiginant. Ir pirma mintis šmėstelėjusi galvoje - "na štai, taip vasara ir pareis...". Žiauriai nenoriu į mokyklą. Seniai ko nors taip nenorėjau... O ryt važiuosiu pirkt pieštukų, drožtukų, sąsiuvinių ir aplankalų... Tai yra tas dalykas, kuris norom nenorom tau įrodo, kad tuoj rugsėjis... Kaip ir saldus obuolių kvapas sode... Ruduo ateina.
.
Na ir kodėl mes jaučiamės taip šlykščiai? Viena už tai, kad kažko nepadarė, kita, kad padarė. :D
.
Kalnietis vedė. Braukiu ašarą... :D

2009 m. rugpjūčio 6 d., ketvirtadienis

Did you really know

Atradau nuostabią dainą. Soom T. Did you really know. Klausiau visą vakarą. O naktį sapnavau. Kad aš juodaplaukė regio dainininkė. Ir dainuoju šitą dainą. Kažkokiam kabake. Aplink vien prakaituoti rastamani ir kvapnūs dūmai... Ir taip lengvai lengvai skamba balsas, kojos lengvos, mintys lengvos... O aš tik dainuoju ir dainuoju. Tą pačią dainą. vėl ir vėl...
.
Paryčiais pabudau ir ėjau pasėdėt ant palangės. Svaigo galva. Buvo šalta. Pilnatis man neleidžia normaliai miegot.
.
Kai vėl užsnūdau sapnavau labai gražią mergaitę. Ilgais šviesiais plaukais. Ji man visą laiką kažką pasakojo nesuprantama kalba. Ir žiūrėjo savo didelėm juodom akim. kažką bandė parodyt, bet aš nemačiau. Pabudau išsigandus.
.
Noriu miego.

DOH!

2009 m. rugpjūčio 5 d., trečiadienis

once upon a time

Rytinę euforiją pakeitė kažkoks keistas vidinis graužulys... Kuo daugiau mąstau, tuo keistesnių ir nelogiškesnių minčių gimsta mano pavargusioje ir į regio taktą linksinčioje galvoje... Hmmm.... Na kodėl?
.
Iš teisybės, tai noriu pasiimt daug regio CD ir išsievakuot į negyvenamą salą... Arba tuoj pat padaryt pas save didelį party! Su labai didele regio palapine ir truputį mažiau vyno.... :D
.
Akvile, bet gi mus sieja ne tik meilė Joneliams, Soeriams ir šiaip keistiems vyrukams, arba tiesiog vyrukams... :D

Reggae Night!

Regis vakare, regis naktį, regis ryte, regis dieną, regis dabar. Regisregisregis. Mėgstu regį. Ir vyną. Ir nieko negaliu sau padaryt...... :D
.
Vakar buvo tikras chill. Kai kurie planai šiek tiek pasikeitė, bet nesklandumų praktiškai išvengiau... :D Buvo malonių staigmenų, buvo juoko pro ašaras, nevaldomo juoko. Gerų žmonių dėka nereikėjo miegot ant plikos žemės po žvaigždėmis. Bet išlindus iš šilto ir šienuoto (labai atsiprašau dėl šieno :D) miegmaišio į šaltą ryto orą patyriau patį stipriausią dantų barškėjimą nuo šalčio, kaip gyva. Na ir kodėl rytais taip žvėriškai šalta??
-Netriukšmauk! Tu labai galsiai kaleni dantim! Margaritos tėvai kitam kambary miega!
-Mh... (čiumpuosi už žandikaulio ir toliau baršku).
.
Prie laužų gimsta pačios įdomiausios diskusijos. Nuo tiltuko smagu lesint žuvis. Pagal regį šokt yra žiaaaauriai smagu, net jei esi fifa, o ne padorus rastamanas. Labai smagu ryte visus pažadint garsia muzika. Ir viską pamiršus plaikstytis po Margaritos valdas yra gėris. Ir iš viso. Planas surengt dar vieną party pas mane, man visai maloniai kutena paširdžius... :P
.
Monikutei, man ir Giedrei šiandien viskas buvo labai juokinga. Ar čia vakarykščio party pasekmės, ar čia geras oras, ar čia gera kosmoso energija - aš nežinau... bet reikia pripažint, buvo šlykščiai juokinga... ;DD
.
Vakar buvo labai smagu. Ačiū visiems, kas tręšė kartu!!! :P

2009 m. rugpjūčio 3 d., pirmadienis

Roundabout

Na ką aš galiu pasakyt... Savaitė praleista Didžiojoje Britanijoje man paliko didžiulį įspūdį... Tikriausiai truputį pamilau tą šalį. Visus tuos dekoratyvius namukus, neperprantamą klimatą, tobulas vejas, mandagius ir neįtikėtinai įvairius žmones... man, vaikui iš provincijos, visa tai pasirodė kaip kažkokio gėrio ir stebuklų šalis... :D .
XII amžiaus Framlingham Castle, hipis oro uoste, The Phantom of The Opera, Saidas iš metro, British Museum, jauni ir gražūs futbolininkai iš Cambidge, Colchester Zoo, gražuolis iš kažkokios arbatinės, banguota šiaurės jūra, jaukus italų restoranėlis, ramūs kotedžiukų rajonai, afigieni shoppingo centrai, eismas ratu.... Visko tiek daug, kad ta savaitė pralėkė akimirksniu... lyg nei nebuvę. Tik kalnas naujų skudurų mane įtikina, kad tikrai kažkur buvau. Smagu. Noriu dar. :)
.
Nieko nėra geriau, kaip sėdėti sūpynėse po klevais su mieliausiais žmonėmis....
.
10 dienų valkiojausi, vakar grįžau, ryt vėl išsimalu švęsti šventę... :D

.
Tai va. Būna dienų lyg tyčia.

2009 m. liepos 16 d., ketvirtadienis

Serialai

Tai ašarų pakalnė, tai rojaus sodai... Tai Chose Luisas, tai Luisas Marijus, tai Chuanas Luisas... tai nemigo naktys dėl Sebastiano. Kartais tai panašėja į absurdo komediją, kartais į psichologinę dramą... Juokingai liūdną ir logiškai absurdišką serialą...
.
Na bet negi man vienai gyvenimas toks atrodo?

2009 m. liepos 12 d., sekmadienis

Don't forget me

Tik 6 valandos miego yra tarsi akmuo po kaklu - visą dieną tempia žemyn... Baisu. Sunku ir pagalvot, kad einant į mokyklą miegu dar gerokai mažiau... man atrodo, reikės keist įpročius, jei noriu normaliai pabaigt mokyklą (t.y. neišprotėjus, nepasiligojus ir normaliais balais).
.
Šiandien visą dieną aukliavau. Į Adomiuką žiūriu kaip į mažą kirbantį stebuklą. Mes visi taip žiūrim. Suskydę ir krykščiantys dėl kiekvieno naujo jo išmokto dalyko. Taip ir matau, kaip Jurga meta į mane ironišką žvilgsnį ir sako "Eik tu, motina...". Iš tiesų, mielai turėčiau vaiką. Taip taip. Anksti man dar. Spėsiu. Bet kūdikis namie labai pažadina motiniškus instinktus...
.
Vakar iki paryčių žiūrėjau Pragaro Virtuvės vaikėzus (ang. Sleepers). Va ko negaliu pakęst ir kas mane tiesiog veda į pasiutimą, tai reklamos per filmus ir durnai išversti pavadinimai. Na po galais, jei režisierius kažkaip pavadino filmą, tai kodėl taip žūt būt reikia tą nelaimingą pavadinimą pakeist? Na kodėl? Perverčiau TV anonsų žurnalą - gera pusė pavadinimų išversti belenkaip. Ir dar visiškai ne į temą. Paaiškinkit man kur čia šuo pakastas! Filmas, beje, buvo geras. Pradžia kiek sukrečianti. Aš apie įvykius toje kolonijoje. Siaubas. Ir visai nenustebčiau, kad tai visiškai realu...
.
alfa.lt yra nelaimingas plepalų ir pletkų saitas. Pusė ką rašo - nesąmonės, kita pusė - straipsniai iš kitų panašaus tipo puslapių. Tiksliau straipsnių iš ten anotacijos. Kad ir apie Jacksoną. Užsienio portalai pateikia normalius straipsnius, su faktais, nuomonėm, o čia parašo vieną pastraipą. Tiek to. Skaitau, o paskui bambu. Niekas neverčia ten lankytis....
.
Vėl susipyniau indėnišką kasytę. Vėl turėsiu ką tampyt.
.
Hump de bump!...

2009 m. liepos 11 d., šeštadienis

Hasta la vista, baby!

Tiesą pasakius, nieko panašaus. Kas prie jūros, kas bliuzuose kaifą gaudo, o aš sėdžiu skype. Fun. Sveikata pasitaisė, o nuotaika nė neketina. Nebent po geros savaitės, kai išsievakuosiu iš namų. Pas Gintarę, paskui į Londoniuką... Turbūt per tas porą savaičių valkatavimo labiausiai pasiilgsiu Adomiuko. Jo amžinai seilėtų pirštų, paperkančios šypsenos, vaiskiai mėlynų, lygiai kaip amžinąatlsį močiutės, akyčių... Jo neįmanoma nepasiilgt.
.
Nuo močiutės mirties praėjo 7 mėnesiai. Man lengviau nepasidarė... Tik žiūrint į Adomėlį širdyje kažkas sukirba. Tokios pat akys, protingas žvilgsnis, taip pat gera būnant šalia, ta pati lengva ramybė...
.
Pagalvojus apie kitus metus darosi liūdna. Juokinga, nes iki šiol mokyklos baigimas asocijavosi su kažkuo nuostabiu, su laisve, nauju gyvenimu... Kai tai artėja, suprantu, kad visiškai nenoriu tos laisvės. Kad veikiau jau bijau to. Visai nesijaučiu suaugusi ir pasirengusi gyvent viena. Niekada nemėgau pokyčių. Man tai skausminga...
.
Nemėgstu pilnaties.
.
.
Su Giedre nusprendėm studijuot kartu. Dar neaišku kur ir ką, bet tai mažiausiai svarbu. ;D Turbūt varysim į Hogvartsą. Pas Harry Potter. ;D
.
.
.

2009 m. liepos 4 d., šeštadienis

No sex No drugs No rock No roll

Tai apie ką mes kalbame, mielieji, kai vasara šitokia.... M?
.
Žiūrėti normalų filmą per LNK yra prakeiksmas. nei daugiau, nei mažiau. Tie patys ir tie patys 10 minučių trukmės anonsai kas 20 minučių, gali rimtai išvest iš proto... keiktis negražu, nu bet b&#%&&%$%$!!! ir dar &#$*%&%!
.
Baigiu išsigydyt baisų peršalimą, tai sena draugužė migrena grįžo. Nesirodė nuo gegužės pabaigos, o vakar tik ople!.... Gal nuo to įtempto svarstymo, kur čia šuo pakastas...............
.
Taigi, sodininke, kur tu? :D
.
(ar labai blogai įsimylėti dieviškai gražų modelį rastą deviantart? :DD Bet gi jis tikrai toks...... mmm.... :D)

2009 m. birželio 28 d., sekmadienis

Gerci gerci

Reikia pasakyti, kad dvi paras iš eilės tūsintis reikia turėt sveikatos. Man priimtiniau kartą per savaitę... Nes šitaip ir prasigerci galima... :D
.
Sapnuoju keistus sapnus. Kažkokie mini serialai.
.
Nežinau koks velnias yra su tuo mano protu, bet jis išsijunginėja. O paskui įsijungia sąžinė. Tik jau gerokai pavėlavus.
.
Bėgant metams ribos plečiasi. Mąstymas keičiasi. Rizika auga. Prioritetus perrikiuoti tenka bent kas pusmetį, o tabu netikėtai tampa norma... Požiūrio kampas irgi nuolat kaitaliojasi. Kada tai baigsis? Kai tapsiu veterane? Ar kai kepšes užversiu?
.
Aš bloga? Ne. Aš kvaila? Greičiausiai. Aš jauna? Tikrai taip.
.
Baisus dalykas yra tos hormonų audros... :D

2009 m. birželio 25 d., ketvirtadienis

Žoskai

Taigi štai. Joninių kaip nė nebuvę... Liko tik nuospauda ant kojos ir pora mėlynių nežinia iš kur. Ai, dar įbrėžimas ant nugaros: "Čia vienintelė atsikišusi vinis ant visos estrados!". Tai va. Ir negaliu aš atsakyt iš kur mane ištraukė... :DD Lingis Park koncertas buvo vakaro vinis. Ir kaip tikri žvaigždės jie ruošėsi pusę valandos. Nieko. Sulaukėm. Pašėliojom... :D Velniai žino iš kur aš tiek dainų moku. :D visumoje šventė buvo gerokai tragiška. Kapelijos. Hmm... Visiems labai įsiminė mergaitė be kelnių ir juokingas laužas, kurį vos radom... Giminės, čiut čiut giminės, beveik giminės, visai ne giminės... :D
.
Vasarą labai greitai švinta. Gal net kiek per greitai... Nejauku eiti namo visiškoje šviesoje... 5 ryto. O suprasti, kad namai užrakinti iš vidaus - dar nejaukiau... :D Visa laimė, kad yra antras aukštas. Ten užsiklosčiusios skepetaitėm, servetėlėm, nosinaitėmis a la pamiegojom. :D
.
Bet aš mėgstu jonines. Laisvės šventė. Ne Dionisijos, tačiau vis šis tas.... :D
.
Kažkaip šiurpu. Birželio jau nebėra. Teliko du trumput trumputėliai 2 mėnesiai iki rudens... Verksiu.
.
Vakar pažiūrėjau "Into The Wild". Verkiau. Bet beveik iš pykčio. Kaip viską gali sušikt tai, kad žmogus neapgalvoja smulkmenų... O šiandien neturėjau ką veikt, tai pasičiupau "What's eating Gilbert Grape". Depas čia labai labai gražus. Turbūt beveik vien dėl jo ir žiūrėjau. Nes neįstrigo man pats siužetas... Trūko intrigos, dramos... Kažko trūko.
.
Rytoj į vieną tūsą, poryt į kitą... Švęsiu šventę... :D
.
Žoskai.

2009 m. birželio 20 d., šeštadienis

Lullaby

4 ryto, kai pradeda švisti ir paukščiai kaip išprotėję ima klykaut savo giesmes... Milda eina miegoti. Gaila, labai labai gaila, kad neturiu balkono iš savo kambario. Būtų daug patogiau sėdėt, nei ant palangės... Man labai patinka trumpos ir šviesios naktys. Miške tylu. Oras pilnas žolės kvapo. Šilta. Ir liūdna. Taip ir nusigert galima... Kai buvau jaunesnė, viskas atrodė kur kas paprasčiau. Negalvojau kaip bus, jei bus... Neplanavau... neturėjau didelių tikslų... Nejaučiau, kad tuoj reikės kažkur kraustytis, kažką mokytis, kažko ieškot... Kad įprastinis gyvenimas nutiks. Tiesiog dariau ką norėjau, sakiau ką norėjau, mylėjau, ką norėjau. Dabar už tą meilę moku. ne visi žmonės yra tokie, kokie atrodo... Ir gerai. Mokausi iš klaidų... Paryčiais galva būna šviesesnė. Minčių daugiau. Mažiau nesąmonių. Daugiau prisiminimų... Niekas nekvaršina galvos. Tylu. Ramu. Gera. Tik kartais reikia pasikalbėt. Naktį nėra su kuo. Nebent su kiauniukais pastogėj.
.
Atrodo tiek mažai trūksta iki visiškos, absoliučios, nedalinamos ir neskaldomos laimės... Pamažu susirenku beveik viską, apie ką svajojau. Beveik. Ir negaliu pakęst to neapibrėžtumo, mįslių ir miglotų faktų... Jaučiuosi kvailai. Bet juk čia tik žaidimas... Negi ne?
.
...tiesiog trūksta kvapo...

2009 m. birželio 17 d., trečiadienis

100 žudikų

Eglė visada žino ką man atsiųst. Visada pataiko su dainom. Ir su knygom. Jau prarijau "Užtemimą". Užknisa skaityt kompe. Trunku trigubai ilgiau, nei normaliai pasiėmus knygą, nuo įtempto ilgo skaitymo labai paskausta akis (nuo 8 vakaro iki 3 ryto prie PC, ką norėt :D)... Bet ko nepadarysi, kai REIKIA? Šita rašytoja turi velnišką uoslę ko nori skaitytojas. Ji susišluos turtus ir pateks į istoriją, kaip vieno populiariausių šiame šimtmetyje bestselerių autorė. Už tai ją ir myliu. :D nagai niežti kaip noriu skaityt "Švintančią aušrą". Failas tyliai laukia ekrano kamputyje... Deja kompas tik vienas, o sesė irgi jau apsikrėtė šitais vampyrais ir vilkolakiais... :D o seniai čia šaipėmės pamačiusios kokiam bloge ar onėj "Twilight". vaikai, niekada nesišaipykit iš tokių dalykų... :D
.
Neturiu 100 žudikų. Man užtenka ir vieno. Turbūt niekada nepabėgsiu, niekur nepasislėpsiu ir neišrūksiu iš šitos beprotybės... Isterija jau praėjo. Pyktis ne. Apmaudas irgi. Tik gera nuotaika garuoja ir neturiu supratimo ką daryt, kad visai nesubjurčiau.
.
Susinervinau. Skype atnaujinimas žiauriai nepatinka man. Galėjau atmest atnaujinimą....
.
Pasakyk, kad viskas bus gerai... Ir paglostyk galvą.....